Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20:00 miał miejsce wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko zrobiło się niezwykle głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnorodnych mediów. Po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do USA to był pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan. Na spotkaniu z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, według opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się ukryć, że poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media , że jeżeli tylko Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili bezwarunkowo swoją możliwość. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła również sferę tego, że książe nie zauważył wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, jak i również temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili 4 ekspertów interpretujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu dwa dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Wówczas rozmowę tą podglądało średnio mniej więcej 1mln odbiorców. Stacja stała się wtedy wiceliderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Mając na względzie emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez wątpienia należy stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne cały czas omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy