Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Przedstawiona ze strony Brzozowskiego piosenka zbyt banalna na finał turnieju Eurowizji!

Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Przedstawiona ze strony Brzozowskiego piosenka zbyt banalna na finał turnieju Eurowizji!

Warto być tego świadomym, że Polska na ogół nie oszałamiała publiczności w trakcie zawodach Eurowizji. Naszym największym osiągnięciem zazwyczaj jest dostanie się do części finałowej konkursu, gdzie zdobywaliśmy najdalsze lokaty. W zeszłym roku Eurowizję odroczono, ponieważ rozprzestrzeniała się pandemia COVID-19, która załamała nie tylko Stary Kontynent, ale także całą planetę. W tegorocznej edycji wysłannikiem naszego narodu w trakcie konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał chęć wzbudzić zachwyt fanów muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wybrania ambasadora naszej ojczyzny wielu ekspertów nie było zadowolonych, jednakże w rozrachunku końcowym do podmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zmuszeni znowu żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował Polskę Brzozowski Rafał, który w trakcie turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie widzów i też dlatego został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z naszego kraju bez cienia wątpliwości są już naprawdę zamroczeni tego rodzaju rozrywką. "The Ride" czyli piosnka wykonywana ze strony Brzozowskiego była po prostu przeciętna i powinniśmy pamiętać o tym. Nie ma nic interesującego w tej przyśpiewce co mogłoby wprawić w ekscytację widownie europejską. Jest to następna odsłona turnieju piosenki europejskiej, podczas którego ambasador naszego kraju nie ma możliwości zakwalifikować się do fazy finałowej. Od dawna dobieranie przedstawicieli naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi Polakom zbyt dobrze i bez problemu możemy zrozumieć. Dobrze więc wierzyć w to, że w przyszłym roku nasz reprezentant zdoła zakwalifikować się do starcia finałowego o zwycięstwo w turnieju piosenki europejskiej. Niezwykle kluczowe w sytuacji takiej jak ta jest to, by wybrać właściwego piosenkarza, który będzie umiał olśnić europejską publiczność. W przeciwnym razie znów nie zdołamy do starcia finałowego w trakcie konkursu europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy