Pol'and'Rock Festival 2018

Pol'and'Rock Festival 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w Polsce, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji lub zgłębiać wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w cudownej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz

Brak kometarzy